KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 14088349
nr 1408 8349
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Skisser, 12st, Ej signerade, oramade lösa blad. Längd: 70 cm. Djup: 50 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:17:31
1.000 kr
1.100 kr